M-am întors de abia de o săptămână și deja îmi lipsește verdele și liniștea Austriei. Bine, îmi lipsește din momentul în care am pus roțile pe A1 la intrarea în București, dar asta este altă poveste în care nu ne băgăm ca să nu stricăm zen-ul.
(mai mult…)
